www.Ks-team.co.nr - Portalli 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Menu-ja
Tema Fundit
» Breshka me e vjeter ne bote
Sun Feb 27, 2011 2:23 am nga Poshnja

» Pershendetje
Mon Aug 23, 2010 9:24 pm nga ikud

» Eset NOD 32 Licenc deri ne vit 2050
Sun Mar 28, 2010 5:38 pm nga arbnor_76

» ToolKid-AL Program shqip
Sun Mar 28, 2010 5:35 pm nga arbnor_76

» MILIONERI shqip
Sun Mar 28, 2010 5:33 pm nga arbnor_76

» Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
Fri Jan 22, 2010 1:56 am nga kitaristi

» Shiko ne YouTube me kualitet me te lart
Mon Nov 16, 2009 11:21 pm nga faiku

» Qo sms falas pa limit
Wed Jan 21, 2009 2:53 am nga lisander

» www.alba-network.ch
Sun Aug 31, 2008 5:17 pm nga n0rche

» www.asc-hack.ch
Sun Aug 31, 2008 5:16 pm nga n0rche

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To
Sun Apr 13, 2008 4:04 pm nga n0rche

Duke u munduar qė t’i angazhojė vozitėsit dhe dashamirėt e Alfa-s pėr tė qenė pjesėmarrės nė punėt e reja tė kompanisė, Alfa Romeo ka arritur qė me anė tė njė votimi online tė vendos pėr emrin e veturės mė kompakte sportive tė tė gjitha kohėve, Alfa Mi.To.
Votimi i parė pėr zgjedhjen e emrit tė Alfa-s sė re, ka kaluar pa arritur ndonjė sukses, …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
MF5 shkon nė prodhim
Sun Apr 13, 2008 4:03 pm nga n0rche

Kompania gjermane Wiesmann vitin e kaluar, gjatė panairit tė automjeteve nė Frankfurt, ka paraqitur konceptin atraktiv me emrin MF5, tė cilin nga kupetė tjera ekzotike e dallon fakti se ai futet nė lėvizje motori i marrė nga BMW M5.
Tash ka ardhur lajmi se MF5 zyrtarisht do tė shkojė nė prodhim dhe atė nė fabrikėn e hapur qysh para njė jave.[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Njė milion viruse kompjuterike nė qarkullim
Fri Apr 11, 2008 6:30 pm nga n0rche

Numri i viruseve, krimbave, trojanėve dhe formave tjera tė sulmuesve kompjuterikė ka kaluar kufirin prej njė milion sish, njoftojnė nga Symantec. Siē edhe ėshtė pritur, masa mė e madhe e sulmeve drejtohen kah kompjuterėt me sistemet operative tė Windowsit.
Kjo arritje “e rėndėsishme” ėshtė publikuar brenda raportit gjysmėvjeēar tė Symantec me …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Nokia vs. iPhone - Nokia kthen goditjen
Fri Apr 11, 2008 6:32 pm nga n0rche

Nokia ka vendosur tė bėj njė hap tė madh pėr t’iu kundėrvėnė pajisjes mė tė popullarizuar celulare iPhone, pasi qė thashethemet pėr Nokian e re Tube po bėhen ēdo ditė e mė tė vėrteta.
Ekzistimin e Tube e ka vėrtetuar Tom Libretto, nėnkryetari i forumit Nokia nė fjalimin e e tij tė mbajtur nė konferencėn Evens Data nė Shtetet e Bashkuara tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
BMW serie 1 – kampion i ekologjisė
Fri Apr 11, 2008 1:50 pm nga n0rche

Varianti me naftė BMW serie 1 - 118d, me motor dylitėrsh me fuqi maksimale prej 143 KF, ėshtė shpallur kohė mė parė nga juria ndėrkombėtare (47 gazetarė nga 24 shtete) si "automjeti mė i mirė i gjelbėr i vitit".

Emetimi i dėmshėm i automjetit gjerman ėshtė vetėm 119 gramė dyoksid karboni pėr kilometėr, dhe atė me shpenzim shumė tė vogėl tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Digjital kompakt me zoom tė madh
Fri Apr 11, 2008 1:47 pm nga n0rche

Kėtė muaj nė treg do tė paraqitet pjesėtari mė i ri i serisė sė fotoaparateve COOLPIX tė kompanisė Nikon. Pos sensorit optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh, nė digjitalin kompakt Nikan ka arritur qė me sukses tė integrojė edhe zoomin e fuqishėm (18 x).
Seria kompakte COOLPIX ka fituar njė risi nė formėn e modelit P80. Sensori optik me …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Si tė fotografohet me celular?
Wed Apr 09, 2008 11:49 pm nga n0rche

Celularėt e sotėm nė mase tė madhe posedojnė fotoaparate solide digjitale dhe me pak mund fotografitė e bėra me ta mund tė janė shumė tė pėrdorshme, nėse do t’i keni parasysh kėto kėshilla.
Me kėto kėshilla tė cilat do t’i merrni fotografitė qė do tė bėni me celularin tuaj do tė janė shumė mė tė mira, mirėpo megjithatė mos prisni …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Monitor me dy koka nga Samsung
Thu Apr 10, 2008 2:08 pm nga n0rche

Gjiganti jugkorean i energjisė shpenzuese pėr shfrytėzuesit e kompjuterėve qė kėrkojnė mė shumė ua ka dedikuar monitorin e tij mė tė ri 22-inēėsh, me shtojcė tė njė ekrani tjetėr mė tė vogėl, 7-inēėsh.
Samsung ia ka shfaqur publikut monitorin e tij SyncMaster 2263DX nė panairin e sivjetmė tė elektronikės shpenzuese CES, mirėpo tani …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Google vazhdon tė ndihmojė
Thu Apr 10, 2008 2:06 pm nga n0rche


Google, e cila me ndihmėn e programit Google Earth ofron incizime satelitore tė Tokės, sė bashku me Komisariatin e Lartė tė OKB-sė pėr Refugjatė (UNHCR) ka ofruar njė pamje tė re tė gjendjes sė refugjatėve nė vendet tė cilat kanė kriza me refugjatė.
Google Earth Outreach bazohet nė programet Google Earth e …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Flickr bėhet edhe me video
Wed Apr 09, 2008 2:29 pm nga n0rche

Pas shumė hamendjeve, shėrbimi mė i popullarizuar online pėr shkėmbim tė fotografive, Yahoo Flickr, ka nisur edhe mbėshtetjen pėr dosjet video. Mirėpo duke marrė parasysh kufizimet e caktuara, nuk mund tė flasim pėr ndonjė video-revolucion.
Flickr, nė fakt, video materialet i sheh si ekstensione tė fotografive, gjė qė ėshtė specializuar pėr …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
A po ju pelqen forumi????
Po
100%
 100% [ 5 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Wed Jun 10, 2009 9:14 pm
Statistikat
Forumi ka 56 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri rinor.alabaku

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 329 artikuj v 238 temat
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar