www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Share | 
 

 Licencoje Windowsin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Licencoje Windowsin   Tue Apr 08, 2008 3:00 pm

keni pas ndonje rast kur keni instaluar uptade-at pas insatlimt ju eshte paraqitur windows geniuni dhe ka shkaktuar shum probleme

atehere per ta eliminuar veprojm kshtu
i shkarkojm keto:

4shared.com/file/39394141/5ca2d868/Licencoje_Windowsin_-_phannolee.html

ose

4shared.com/file/39394232/88aca14c/Windows_XP_Licence_REG.html

dhe si ta hapni me (winrar) del nje send edhe ti ja bon yes pastaj ok

ose qe te mos ju paraqitet ky problem gjat formatizimit
e shkruani kodin me kete studen key:

BPBDP-CGPVK-MV3D2-2TYB3-6KXJG

besoj qe do tju ndihmoje dhe me kuptuat!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
n0rche
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Re: Licencoje Windowsin   Tue Apr 08, 2008 5:10 pm

thnx bro per ket post
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
 
Licencoje Windowsin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Sisteme Operative :: Windows-
Kėrce tek: