www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Share | 
 

 Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer   Tue Apr 08, 2008 7:54 pm

Njė kinez nxori pulėn nga frigoriferi dy ditė pasi ia kishin dhuruar, dhe u trondit kur pa se ishte e gjallė. “Gan Shugen nga qyteti Chengdu, thotė se pula ishte dhuratė nga njė e afėrm”, raporton gazeta “Chengdu”. Ajo ishte mbėshtjellė nė qese tė trashė plastike me kėmbėt e lidhura, dhe ai kishte menduar se ishte e ngordhur dhe e kishte vendosur nė frigorifer. Por dy ditė mė vonė, kur Gan hapi frigoriferin, u mahnit nga ajo qė pa. “Dėgjova kakarisje tė mbytura dhe kur hapa ēantėn, njė kokė e kuqe doli jashtė”, thotė ai. “Ishte ende e ngrohtė dhe kur hapa qesen, ajo u ngrit nė kėmbė”, shton ai. Gan e mbylli pulėn pėrsėri nė frigorifer pėr 20 minuta tė tjera, kur njė televizion erdhi pėr intervistė, dhe pula ishte ende e gjallė.

valla qka s'ndodh ne Kine hahah

nga daki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
n0rche
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer   Tue Apr 08, 2008 9:41 pm

pul kineze koka kon se kto sendet kineze qendrojn shum hehe hhuahaha nice post Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
 
Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: