www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Share | 
 

 Program per me pastru pc prej file-v te tepert

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Program per me pastru pc prej file-v te tepert   Mon Apr 07, 2008 4:03 pm

ky program sherben per ta pastruaj PC tuaj nga filet e teperta dmth qe nuk kane nevoje per PC dhe qe mund te pastrohen siq jane Tempory files,cockies etj...
per ta shkarkuar:

Kliko ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
 
Program per me pastru pc prej file-v te tepert
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Hardware-
Kėrce tek: