www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Share | 
 

 Si ta liqencojm WiINDOWSIN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Si ta liqencojm WiINDOWSIN   Mon Apr 07, 2008 7:03 pm

Windows duhet te jete valid qe te mund ta shfrytzoni www.microsoft.com 100% (me update,programe qe ofron per download)

metod shum e thjesht se si ta aktivizoni :
Windows XP!!
1. Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Register File -Yes-OK-
3. Shkoni ne kete link Windows Validate
4. Klikoni ne Validate Windows e cila gjindet ne anen e djatht larg.
5. Install ActiveX ( dhe instaloje nje exe file qe ju paraqitet Install )
6. Pasi ta perfundoni ju del Thank You ..... !!

Windows VISTA (all Versions)

1. Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Vista Automated Activation Crack v3.0.exe
3. Prekeni Space ose ndonje tast ne tastier
4. Restart PC!!
5. Shkoni Computer - Properties dhe ju aty ju del Windows Genuine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
 
Si ta liqencojm WiINDOWSIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Berllogu dhe vjetersirat :: Temat e vjetra-
Kėrce tek: