www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Share | 
 

 Vajza me e trashe ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Vajza me e trashe ne bote   Mon Apr 07, 2008 7:57 pm

Jessica eshte vajza me e shendoshe ne bote, vetem 7 vjec dhe peshon 222 kg. Djeg rreth 10000 kalori ne dite. Bota eshte ndalur per ta shpetuar, per faj te neglizhences se prinderve te saj vogelushja rrezikon te vdese nga momenti ne moment.

shikoni videon:

http://dailymotion.alice.it/video/x3aqav_il-dramma-di-jessica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vajza me e trashe ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: