www.Ks-team.co.nr 
ForumForum  PortalliPortalli  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Sisteme Operative

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Windows

Te gjitha qe kan te bejn me sistemin operativ windows do te diskutohet ketu
56Thu Apr 10, 2008 8:01 pm
n0rche Windows XP Vortex Vista Second Generation 2008
Asnjė mesazh i ri

Linux

Kėtu mund tė disktohet gjithėēka rreth Platformės sė Linux Sistemeve Opertivė. Postime nė lidhje me Problemet nė Distrubucione tė ndryshme dhe Linux Programeve diskutohen kėtu.
33Thu Apr 10, 2008 10:55 pm
n0rche Linux for Programmers and Users
Asnjė mesazh i ri

Tjera...

OS Tjera
11Thu Apr 10, 2008 11:13 pm
n0rche Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet
Sisteme Operative Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur