www.Ks-team.co.nr 
ForumForum  PortalliPortalli  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma

FilmaKetu do te postohen filma ne formate dvdr,divx,xvic,tsync,cam dhe shumica do te hostohen nga serveret tan qe te shkarkoni pa problem filmin e preferuar.
29Tue Apr 08, 2008 11:09 pm
daki10 Filma te huaj
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Nese ju pelqejn albumet qe jan ne ket kategori , ju lus ti perkrahni artistat tan dhe ta bleni CD'n
34Tue Apr 08, 2008 5:40 pm
n0rche Kerko muzik te huaj
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Ketu do te shkarkohen dhe postohen lojrat
89Fri Jun 27, 2008 2:26 pm
lulzim Kerkesat per Lojna  ktu
Asnjė mesazh i ri

Mobile phones

Diskutimi rreth telefonav mobil
23Mon Apr 07, 2008 5:33 pm
daki10 ktheje kameren e telefonit ne webcam
Asnjė mesazh i ri

E-Chat & E-Mail sisteme

Msn,yahoo,hotmail,irc etj i diskutoni ketu.
00
Asnjė mesazh i ri

Video

Ketu mund te postoni Video te ndryshme qe keni si dhe te kerkoni ndonje Video qe ju pelqen...
45Thu Apr 10, 2008 6:35 pm
n0rche Google and Yotube
Multimedia Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur