www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Regullat e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Regullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Regullat e forumit   Regullat e forumit EmptySat Mar 29, 2008 3:34 pm

Primare : Forumi daki.albanianforum.net eshte forum hacking por eshte edhe forum per teknologji informative ...
Gjuha kryesore ne ketė forum eshte SHQIP, gjithashtu eshte e lejuar dhe gjuha angleze gjuhėt e tjera do tė lejohen vetėm nė rastet kur shprehin:
a) thėnie apo batuta
b) terma apo fjalė qė nuk kanė pėrkthime nė gjuhėn shqipe
c) artikuj ose shkrime me referencat pėrkatėse.
Ndalohet rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt njė antar tė ketij forumi.
Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Postimet duhet ti pėrkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.
Ndalohet rreptėsisht pėrmbytja (flood) me mesazhe nė kete forum. Si e tillė konsiderohen, postimi i tė njėjtit postim ose temė mė shumė se dy herė.
Gjithashtu temat e njėjta do tė fshihen duke pėrdorur si kriter vjetėrsinė e temės. Postimet e temės sė re do ti ngjiten asaj sė vjetėr, sipas vendimit qė do tė marri stafi.
Ēdo postim konsiderohet pronė e ketij forumi dhe si e tillė i perket ketij forumi tė vendos se ēdo bėhet me to. Nė rast se keni ndonjė koment personal pėr ndonjė postim, mund tė kontaktoni stafin. Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJĖ pėrgjegjėsi pėr temat e hapura nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bėra janė KUNDĖR rregullores. _

Pėr ēdo postim tė mėhershėm nėse ka diqka tė re ju do t’i editoni ato e jo tė postoni prap postim tė ri. Nėse do tė postoni postime tė reja me tė njejtėn tematikė atėherė njė postim i kėtill do tė numėrohet si spam pėr forumin tonė!


Me respekt Dardan Arifaj : psss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Regullat e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Rregullat-
Kėrce tek: