www.Ks-team.co.nr 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Mir se erdhe antar apo vizitor i nderuar
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat

Lexoni rregulloren...e obligueshme per gjdo antar
11Sat Mar 29, 2008 3:34 pm
daki10 Regullat e forumit

Diskutime te ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Teme e lire

Temė e lirė pėr tė gjithė. Bisedo pėr gjithqka qė dėshiron (duke ju pėrmbajtur rregullave)....
1221Wed Jan 21, 2009 2:53 am
lisander Qo sms falas pa limit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu ne forum

Ketu mund te prezentohuni ne forum qe te njihemi me mire...te shkruani diqka me shum per veten tuaj
510Mon Aug 23, 2010 9:24 pm
ikud Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Prezento Webfaqen tėnde

Ktu mund te prezentoni Web faqen tende por Ju lutemi para se tė publikoni webfaqen tuaj kėtu nė ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumit gjithashtu dhe tė kėtij nėn forumi.
45Sun Mar 28, 2010 5:33 pm
arbnor_76 MILIONERI shqip
Asnjė mesazh i ri

Sport

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn.
25Tue Apr 08, 2008 8:11 pm
n0rche Lajme nga footbolli
Asnjė mesazh i ri

Mėsimet

Kėtu keni shumė nga lėndėt shkollore qė mundė tė pyesni per dytrat e shtėpisė.
1017Fri Jan 22, 2010 1:56 am
kitaristi Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
.Asnjė mesazh i ri

Detyra te ndryshme logjike

KTu mund te postoni detyra te ndryshme logjike nga lendet si:matematik,shqip,gjeografi,fizik,kimi etj
510Fri Jan 22, 2010 1:56 am
kitaristi Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
Asnjė mesazh i ri

Shit dhe blej produkte te ndryshme

Ktu publikohen produktet tė ndryshme nga anėtaret e forumit nga Kompjuteri deri tek paisjet mė tė vogla qė ju kan mbetur dhe nuk i gjeni vend dotė pėr ti futur nė pėrdorim. ps// learn-hackk nuk merr asnje pergjithsi pėr ata produkte tė cilet blihen dhe shiten nga ky forum.
00

Te ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Pyetje pergjigjje

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje.
00
Asnjė mesazh i ri

Programe te ndryshme

Gjithcka rreth software do te gjeni ketu, plus programe me licens mund te postoni ketu , gjithashtu nese keni ndonje kerkes mos nguroni dhe kerkoni.
2636Sun Mar 28, 2010 5:35 pm
arbnor_76 ToolKid-AL Program shqip
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Ketu keni mundesin per kerkesa, ndihme,per programe per hacking dhe gjithqka qe ka lidhje me Hacking...
56Thu Apr 10, 2008 6:14 pm
daki10 Ristartoja pc me link
Asnjė mesazh i ri

Hardware

ktu mund te diskutojm rreth Hardware dhe problemeve hardware'ike dhe gjithashtu te kerkojm drivera te ndryshem.
22Wed Apr 09, 2008 10:28 pm
daki10 Kerkoni drivera
Asnjė mesazh i ri

Internet

Mendime dhe Diskutime tė ndryshme mbi tė rejat e fundi dhe teknologjinė e re. Cdo gje ēka ka tė bej me Boten e Internetit.
610Thu Apr 10, 2008 5:55 pm
n0rche Windows Remix
Asnjė mesazh i ri

Cracks & Serials

Ketu nė kėt Forum mundeni tė beni kėrkesen pėr shum Cracks & Serials tė ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale tė shum programeve qė jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kėrko" para se tė postosh kėtu.
421Sun Mar 28, 2010 5:38 pm
arbnor_76 Eset NOD 32 Licenc deri ne vit 2050
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Ktu mund te postoni kuriozitete pa marr parasysh nese jan me foto apo me video
2630Sun Feb 27, 2011 2:23 am
Poshnja Breshka me e vjeter ne bote
Asnjė mesazh i ri

Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore

Informohuni me te rejat e botes digjitale dhe zbulimeve shkencore si dhe cka ka te beje me ICT.
2931Sun Apr 13, 2008 4:04 pm
n0rche Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To
Asnjė mesazh i ri

Msn programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet...
2025Fri Apr 11, 2008 3:54 pm
n0rche web per me shiku profilin e nje add
.Asnjė mesazh i ri

Msn tricks

Ktu mund te vendosni te gjitha trickat per messenger
45Fri Apr 11, 2008 3:54 pm
n0rche web per me shiku profilin e nje add
Asnjė mesazh i ri

Lajmet ditore

Kėtu mundeni te postoni gjitha lajmet ditore qe gjenden neper te perditshmet tona
46Tue Apr 08, 2008 9:45 pm
daki10 Epidemia e shytave (Parotit) nė Komunėn e Bujanocit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials

Ktu mund te vendosni tutoriale mbi infektime ndonje portal/forum ose ndonjė webfaqe poashtu edhe tutoriale te ndryshme mbi dz etj..
5058Mon Nov 16, 2009 11:21 pm
faiku Shiko ne YouTube me kualitet me te lart
.Asnjė mesazh i ri

Video tutoriale

KTu mund te postoni video tutoriale te ndryshme!!!
22Thu Apr 10, 2008 11:39 pm
n0rche Ndryshoje emnin ne start
.Asnjė mesazh i ri

Tutoriale anglisht

Ktu mund te vendosni tutoriale anglisht
22Sun Apr 06, 2008 2:49 pm
n0rche tutoriale te nevojshme ANGLISHT

Sisteme Operative

 
Asnjė mesazh i ri

Windows

Te gjitha qe kan te bejn me sistemin operativ windows do te diskutohet ketu
56Thu Apr 10, 2008 8:01 pm
n0rche Windows XP Vortex Vista Second Generation 2008
Asnjė mesazh i ri

Linux

Kėtu mund tė disktohet gjithėēka rreth Platformės sė Linux Sistemeve Opertivė. Postime nė lidhje me Problemet nė Distrubucione tė ndryshme dhe Linux Programeve diskutohen kėtu.
33Thu Apr 10, 2008 10:55 pm
n0rche Linux for Programmers and Users
Asnjė mesazh i ri

Tjera...

OS Tjera
11Thu Apr 10, 2008 11:13 pm
n0rche Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet

Multimedia

 
Asnjė mesazh i ri

Filma

FilmaKetu do te postohen filma ne formate dvdr,divx,xvic,tsync,cam dhe shumica do te hostohen nga serveret tan qe te shkarkoni pa problem filmin e preferuar.
29Tue Apr 08, 2008 11:09 pm
daki10 Filma te huaj
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Nese ju pelqejn albumet qe jan ne ket kategori , ju lus ti perkrahni artistat tan dhe ta bleni CD'n
34Tue Apr 08, 2008 5:40 pm
n0rche Kerko muzik te huaj
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Ketu do te shkarkohen dhe postohen lojrat
89Fri Jun 27, 2008 2:26 pm
lulzim Kerkesat per Lojna  ktu
Asnjė mesazh i ri

Mobile phones

Diskutimi rreth telefonav mobil
23Mon Apr 07, 2008 5:33 pm
daki10 ktheje kameren e telefonit ne webcam
Asnjė mesazh i ri

E-Chat & E-Mail sisteme

Msn,yahoo,hotmail,irc etj i diskutoni ketu.
00
Asnjė mesazh i ri

Video

Ketu mund te postoni Video te ndryshme qe keni si dhe te kerkoni ndonje Video qe ju pelqen...
45Thu Apr 10, 2008 6:35 pm
n0rche Google and Yotube

Bota e dizajnit , Javascript

 
Asnjė mesazh i ri

Dizajne Te bera nga ju

Ketu mund te postoni ndonje dizajn te bere nga ju...
11Mon Apr 07, 2008 8:37 pm
daki10 Nje desing nga une..
Asnjė mesazh i ri

Programe per Dizajne...

Ktu mund te postoni progrmae te ndryshme per dizajn,eshte per te ndihmuar per ndonje problem ,pra te ndihmojme njeri tjetrin
00
Asnjė mesazh i ri

Templates & Web Templates

Kėtu publikohet template tė ndryshme me formate te ndryshme si psd etj. gjithashtu publikohen dhe Webtemplate tė pregaditura nga tė tjeret
00
Asnjė mesazh i ri

Javascript

Ktu mund te postoni ndonje jvascriptbrenda rregullores
11Thu Apr 10, 2008 11:26 pm
daki10 PHP script , sipas rendit alfabetik

Berllogu dhe vjetersirat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Temat e vjetra

Kėtu mund t`i gjeni tė gjitha temat e vjetra qė janė kyqur dhe qė kanė kaluar njė kohė tė gjatė qė nuk kemi diskutuar rreth tyre.
22Wed Apr 09, 2008 3:11 pm
n0rche Piczo bug's
Mir se vini ne Ks-team Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 328 artikuj
Forumi ka 56 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri rinor.alabaku
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 25 mė Tue Feb 13, 2024 12:16 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur