www.Ks-team.co.nr -  
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Menu-ja
Tema Fundit
» Breshka me e vjeter ne bote
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Feb 27, 2011 2:23 am nga Poshnja

» Pershendetje
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyMon Aug 23, 2010 9:24 pm nga ikud

» Eset NOD 32 Licenc deri ne vit 2050
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Mar 28, 2010 5:38 pm nga arbnor_76

» ToolKid-AL Program shqip
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Mar 28, 2010 5:35 pm nga arbnor_76

» MILIONERI shqip
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Mar 28, 2010 5:33 pm nga arbnor_76

» Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyFri Jan 22, 2010 1:56 am nga kitaristi

» Shiko ne YouTube me kualitet me te lart
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyMon Nov 16, 2009 11:21 pm nga faiku

» Qo sms falas pa limit
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyWed Jan 21, 2009 2:53 am nga lisander

» www.alba-network.ch
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Aug 31, 2008 5:17 pm nga n0rche

» www.asc-hack.ch
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Aug 31, 2008 5:16 pm nga n0rche

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Apr 13, 2008 4:04 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0413034037772_m
Duke u munduar qė t’i angazhojė vozitėsit dhe dashamirėt e Alfa-s pėr tė qenė pjesėmarrės nė punėt e reja tė kompanisė, Alfa Romeo ka arritur qė me anė tė njė votimi online tė vendos pėr emrin e veturės mė kompakte sportive tė tė gjitha kohėve, Alfa Mi.To.
Votimi i parė pėr zgjedhjen e emrit tė Alfa-s sė re, ka kaluar pa arritur ndonjė sukses, …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
MF5 shkon nė prodhim
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptySun Apr 13, 2008 4:03 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0412023055150_m
Kompania gjermane Wiesmann vitin e kaluar, gjatė panairit tė automjeteve nė Frankfurt, ka paraqitur konceptin atraktiv me emrin MF5, tė cilin nga kupetė tjera ekzotike e dallon fakti se ai futet nė lėvizje motori i marrė nga BMW M5.
Tash ka ardhur lajmi se MF5 zyrtarisht do tė shkojė nė prodhim dhe atė nė fabrikėn e hapur qysh para njė jave.[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Njė milion viruse kompjuterike nė qarkullim
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyFri Apr 11, 2008 6:30 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0411035744323_m
Numri i viruseve, krimbave, trojanėve dhe formave tjera tė sulmuesve kompjuterikė ka kaluar kufirin prej njė milion sish, njoftojnė nga Symantec. Siē edhe ėshtė pritur, masa mė e madhe e sulmeve drejtohen kah kompjuterėt me sistemet operative tė Windowsit.
Kjo arritje “e rėndėsishme” ėshtė publikuar brenda raportit gjysmėvjeēar tė Symantec me …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Nokia vs. iPhone - Nokia kthen goditjen
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyFri Apr 11, 2008 6:32 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0411045239125_m
Nokia ka vendosur tė bėj njė hap tė madh pėr t’iu kundėrvėnė pajisjes mė tė popullarizuar celulare iPhone, pasi qė thashethemet pėr Nokian e re Tube po bėhen ēdo ditė e mė tė vėrteta.
Ekzistimin e Tube e ka vėrtetuar Tom Libretto, nėnkryetari i forumit Nokia nė fjalimin e e tij tė mbajtur nė konferencėn Evens Data nė Shtetet e Bashkuara tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
BMW serie 1 – kampion i ekologjisė
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyFri Apr 11, 2008 1:50 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0411025222317_m
Varianti me naftė BMW serie 1 - 118d, me motor dylitėrsh me fuqi maksimale prej 143 KF, ėshtė shpallur kohė mė parė nga juria ndėrkombėtare (47 gazetarė nga 24 shtete) si "automjeti mė i mirė i gjelbėr i vitit".

Emetimi i dėmshėm i automjetit gjerman ėshtė vetėm 119 gramė dyoksid karboni pėr kilometėr, dhe atė me shpenzim shumė tė vogėl tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Digjital kompakt me zoom tė madh
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyFri Apr 11, 2008 1:47 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0411005644574_m
Kėtė muaj nė treg do tė paraqitet pjesėtari mė i ri i serisė sė fotoaparateve COOLPIX tė kompanisė Nikon. Pos sensorit optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh, nė digjitalin kompakt Nikan ka arritur qė me sukses tė integrojė edhe zoomin e fuqishėm (18 x).
Seria kompakte COOLPIX ka fituar njė risi nė formėn e modelit P80. Sensori optik me …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Si tė fotografohet me celular?
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyWed Apr 09, 2008 11:49 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0226165855312_m
Celularėt e sotėm nė mase tė madhe posedojnė fotoaparate solide digjitale dhe me pak mund fotografitė e bėra me ta mund tė janė shumė tė pėrdorshme, nėse do t’i keni parasysh kėto kėshilla.
Me kėto kėshilla tė cilat do t’i merrni fotografitė qė do tė bėni me celularin tuaj do tė janė shumė mė tė mira, mirėpo megjithatė mos prisni …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Monitor me dy koka nga Samsung
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyThu Apr 10, 2008 2:08 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0410020634675_m
Gjiganti jugkorean i energjisė shpenzuese pėr shfrytėzuesit e kompjuterėve qė kėrkojnė mė shumė ua ka dedikuar monitorin e tij mė tė ri 22-inēėsh, me shtojcė tė njė ekrani tjetėr mė tė vogėl, 7-inēėsh.
Samsung ia ka shfaqur publikut monitorin e tij SyncMaster 2263DX nė panairin e sivjetmė tė elektronikės shpenzuese CES, mirėpo tani …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Google vazhdon tė ndihmojė
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyThu Apr 10, 2008 2:06 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli Logo_google

Google, e cila me ndihmėn e programit Google Earth ofron incizime satelitore tė Tokės, sė bashku me Komisariatin e Lartė tė OKB-sė pėr Refugjatė (UNHCR) ka ofruar njė pamje tė re tė gjendjes sė refugjatėve nė vendet tė cilat kanė kriza me refugjatė.
Google Earth Outreach bazohet nė programet Google Earth e …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Flickr bėhet edhe me video
Mir se vini ne Ks-team - Portalli EmptyWed Apr 09, 2008 2:29 pm nga n0rche
Mir se vini ne Ks-team - Portalli F.0409031544364_m
Pas shumė hamendjeve, shėrbimi mė i popullarizuar online pėr shkėmbim tė fotografive, Yahoo Flickr, ka nisur edhe mbėshtetjen pėr dosjet video. Mirėpo duke marrė parasysh kufizimet e caktuara, nuk mund tė flasim pėr ndonjė video-revolucion.
Flickr, nė fakt, video materialet i sheh si ekstensione tė fotografive, gjė qė ėshtė specializuar pėr …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
A po ju pelqen forumi????
Po
Mir se vini ne Ks-team - Portalli Vote_lcap100%Mir se vini ne Ks-team - Portalli Vote_rcap
 100% [ 5 ]
Jo
Mir se vini ne Ks-team - Portalli Vote_lcap0%Mir se vini ne Ks-team - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 25 mė Tue Feb 13, 2024 12:16 pm
Statistikat
Forumi ka 56 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri rinor.alabaku

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 328 artikuj v 238 temat
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar