www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor Empty
MesazhTitulli: Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor   Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor EmptyTue Apr 08, 2008 6:53 pm

Sa "plusa" (+) duhet tė vendosen ndėrmjet numrave 987654321 dhe ku qė tė arrihet shuma 99?
kush e din?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
kitaristi
Numri i postimeve : 1
Registration date : 22/01/2010

Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor   Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor EmptyFri Jan 22, 2010 1:56 am

9+8+7+65+4+3+2+1
pra gjithsejt 7 plusa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Problem Logjik kush e gjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Diskutime te ndryshme :: Mėsimet :: Detyra te ndryshme logjike-
Kėrce tek: