www.Ks-team.co.nr 
ForumForum  PortalliPortalli  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Diskutime te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Teme e lire

Temė e lirė pėr tė gjithė. Bisedo pėr gjithqka qė dėshiron (duke ju pėrmbajtur rregullave)....
1221Wed Jan 21, 2009 2:53 am
lisander Qo sms falas pa limit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu ne forum

Ketu mund te prezentohuni ne forum qe te njihemi me mire...te shkruani diqka me shum per veten tuaj
510Mon Aug 23, 2010 9:24 pm
ikud Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Prezento Webfaqen tėnde

Ktu mund te prezentoni Web faqen tende por Ju lutemi para se tė publikoni webfaqen tuaj kėtu nė ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumit gjithashtu dhe tė kėtij nėn forumi.
45Sun Mar 28, 2010 5:33 pm
arbnor_76 MILIONERI shqip
Asnjė mesazh i ri

Sport

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn.
25Tue Apr 08, 2008 8:11 pm
n0rche Lajme nga footbolli
Asnjė mesazh i ri

Mėsimet

Kėtu keni shumė nga lėndėt shkollore qė mundė tė pyesni per dytrat e shtėpisė.
1017Fri Jan 22, 2010 1:56 am
kitaristi Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
.Asnjė mesazh i ri

Detyra te ndryshme logjike

KTu mund te postoni detyra te ndryshme logjike nga lendet si:matematik,shqip,gjeografi,fizik,kimi etj
510Fri Jan 22, 2010 1:56 am
kitaristi Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
Asnjė mesazh i ri

Shit dhe blej produkte te ndryshme

Ktu publikohen produktet tė ndryshme nga anėtaret e forumit nga Kompjuteri deri tek paisjet mė tė vogla qė ju kan mbetur dhe nuk i gjeni vend dotė pėr ti futur nė pėrdorim. ps// learn-hackk nuk merr asnje pergjithsi pėr ata produkte tė cilet blihen dhe shiten nga ky forum.
00
Diskutime te ndryshme Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur