www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To Empty
MesazhTitulli: Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To   Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To EmptySun Apr 13, 2008 4:04 pm

Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To F.0413034037772_m
Duke u munduar qė t’i angazhojė vozitėsit dhe dashamirėt e Alfa-s pėr tė qenė pjesėmarrės nė punėt e reja tė kompanisė, Alfa Romeo ka arritur qė me anė tė njė votimi online tė vendos pėr emrin e veturės mė kompakte sportive tė tė gjitha kohėve, Alfa Mi.To.
Votimi i parė pėr zgjedhjen e emrit tė Alfa-s sė re, ka kaluar pa arritur ndonjė sukses, pasi qė emri i cili ishte votuar mė sė shumti nga vizitorėt, “Furiosa”, u ėshtė dukur shumė femėror drejtuesve tė kompanisė.

Ndėrsa tani ėshtė arritur njė pėrparim, pasi qė vizitorėt kanė zgjedhur pėrsėri online, njė emėr tjetėr mė tė pėrshtatshėm, “Mi.To”.

Duhet tė pranojmė se logoja, e cila vėrehet nė fotografi, ėshtė vėrtetė trend dhe modė, dhe i rri shumė bukur Alfa-s sė vogėl.

Me kėtė metodė tė zgjedhjes sė logos, Alfa dėshironte tė jetė mė pranė tė rinjve tė cilėt pritet tė jenė blerėsit kryesorė tė automjetit tė ri.

Sė shpejti pritet qė automjeti me pėrmasa tė vogla, Alfa Mi.To, tė shfaqet nėpėr sallonet evropiane, ndėrsa si duket do t’ia kufizojė tregun Mini-t tė famshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: