www.Ks-team.co.nr 
ForumForum  PortalliPortalli  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje pergjigjje

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje.
00
Asnjė mesazh i ri

Programe te ndryshme

Gjithcka rreth software do te gjeni ketu, plus programe me licens mund te postoni ketu , gjithashtu nese keni ndonje kerkes mos nguroni dhe kerkoni.
2636Sun Mar 28, 2010 5:35 pm
arbnor_76 ToolKid-AL Program shqip
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Ketu keni mundesin per kerkesa, ndihme,per programe per hacking dhe gjithqka qe ka lidhje me Hacking...
56Thu Apr 10, 2008 6:14 pm
daki10 Ristartoja pc me link
Asnjė mesazh i ri

Hardware

ktu mund te diskutojm rreth Hardware dhe problemeve hardware'ike dhe gjithashtu te kerkojm drivera te ndryshem.
22Wed Apr 09, 2008 10:28 pm
daki10 Kerkoni drivera
Asnjė mesazh i ri

Internet

Mendime dhe Diskutime tė ndryshme mbi tė rejat e fundi dhe teknologjinė e re. Cdo gje ēka ka tė bej me Boten e Internetit.
610Thu Apr 10, 2008 5:55 pm
n0rche Windows Remix
Asnjė mesazh i ri

Cracks & Serials

Ketu nė kėt Forum mundeni tė beni kėrkesen pėr shum Cracks & Serials tė ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale tė shum programeve qė jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kėrko" para se tė postosh kėtu.
421Sun Mar 28, 2010 5:38 pm
arbnor_76 Eset NOD 32 Licenc deri ne vit 2050
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Ktu mund te postoni kuriozitete pa marr parasysh nese jan me foto apo me video
2630Sun Feb 27, 2011 2:23 am
Poshnja Breshka me e vjeter ne bote
Asnjė mesazh i ri

Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore

Informohuni me te rejat e botes digjitale dhe zbulimeve shkencore si dhe cka ka te beje me ICT.
2931Sun Apr 13, 2008 4:04 pm
n0rche Zgjedhet logoja e Alfa Mi.To
Asnjė mesazh i ri

Msn programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet...
2025Fri Apr 11, 2008 3:54 pm
n0rche web per me shiku profilin e nje add
.Asnjė mesazh i ri

Msn tricks

Ktu mund te vendosni te gjitha trickat per messenger
45Fri Apr 11, 2008 3:54 pm
n0rche web per me shiku profilin e nje add
Asnjė mesazh i ri

Lajmet ditore

Kėtu mundeni te postoni gjitha lajmet ditore qe gjenden neper te perditshmet tona
46Tue Apr 08, 2008 9:45 pm
daki10 Epidemia e shytave (Parotit) nė Komunėn e Bujanocit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials

Ktu mund te vendosni tutoriale mbi infektime ndonje portal/forum ose ndonjė webfaqe poashtu edhe tutoriale te ndryshme mbi dz etj..
5058Mon Nov 16, 2009 11:21 pm
faiku Shiko ne YouTube me kualitet me te lart
.Asnjė mesazh i ri

Video tutoriale

KTu mund te postoni video tutoriale te ndryshme!!!
22Thu Apr 10, 2008 11:39 pm
n0rche Ndryshoje emnin ne start
.Asnjė mesazh i ri

Tutoriale anglisht

Ktu mund te vendosni tutoriale anglisht
22Sun Apr 06, 2008 2:49 pm
n0rche tutoriale te nevojshme ANGLISHT
Te ndryshme Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur