www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Digjital kompakt me zoom tė madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Digjital kompakt me zoom tė madh Empty
MesazhTitulli: Digjital kompakt me zoom tė madh   Digjital kompakt me zoom tė madh EmptyFri Apr 11, 2008 1:47 pm

Digjital kompakt me zoom tė madh F.0411005644574_m
Kėtė muaj nė treg do tė paraqitet pjesėtari mė i ri i serisė sė fotoaparateve COOLPIX tė kompanisė Nikon. Pos sensorit optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh, nė digjitalin kompakt Nikan ka arritur qė me sukses tė integrojė edhe zoomin e fuqishėm (18 x).
Seria kompakte COOLPIX ka fituar njė risi nė formėn e modelit P80. Sensori optik me rezolucion prej 10 megapikselėsh dhe hapje tė objektivit me kėnd te gjerė prej 27 deri nė 486 milimetra, janė vetėm nga disa karakteristikat tėrheqėse tė pajisjes sė paraqitur rishtazi. Nė COOLPIX P80 ėshtė integruar edhe stabilizatori i fotografisė qė nuk ėshtė shumė e zakonshme tek fotoaparatet kompakte, mirėpo tek kjo pajisje sigurisht se ėshtė me dobi pėr shkak tė hapjes sė rėndėsishme tė objektivit tė pėrmendur mė parė.

Nikon COOLPIX P80 nė treg do tė paraqitet nė fund tė kėtij muaji me ēmim tė shitjes prej rreth 448 eurosh, derisa detajet edhe mė specifike tė kaėsaj pajisje mund t’i shihni nė adresėn e mėposhtme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Digjital kompakt me zoom tė madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Program per rikthimin e fotove ne aparat digjital

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: