www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Empty
MesazhTitulli: Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet   Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet EmptyThu Apr 10, 2008 11:13 pm

Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_01
Hap nje foto tjeter te cilen deshiron te tregosh permes hijes.
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_02
Levize foton tek file kryesore.
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_03
Shtyp Ctrl+T per te transformuar faqen (layer) te fotos dhe ndryshoje persmasat qe te rrie mire ne syzet e vajzes...
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_04
Fshihe faqen e fotos dhe bej seleksionin e syzeve te diellit duke perdorur veglen "lasso".
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_05
Shtyp Ctrl+alt+Delete per te vogelsuar anet. Perdor "feather" Radius 1px.
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_06a
Zgjidh faqen e fotos dhe jep mundesine e dukjes nga "layer palette"
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_06b
Nga "Layer Menu", zgjidh "Layer mask -> Reveal Selection"
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_07
qe reluztati
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet Sunglasses_08
posted by n0rche
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Si te krijohet reflektimi i diellit te syaet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Sisteme Operative :: Tjera...-
Kėrce tek: