www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si ta liqencojm WiINDOWSIN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Si ta liqencojm WiINDOWSIN Empty
MesazhTitulli: Si ta liqencojm WiINDOWSIN   Si ta liqencojm WiINDOWSIN EmptyMon Apr 07, 2008 7:03 pm

Windows duhet te jete valid qe te mund ta shfrytzoni www.microsoft.com 100% (me update,programe qe ofron per download)

metod shum e thjesht se si ta aktivizoni :
Windows XP!!
1. Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Register File -Yes-OK-
3. Shkoni ne kete link Windows Validate
4. Klikoni ne Validate Windows e cila gjindet ne anen e djatht larg.
5. Install ActiveX ( dhe instaloje nje exe file qe ju paraqitet Install )
6. Pasi ta perfundoni ju del Thank You ..... !!

Windows VISTA (all Versions)

1. Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Vista Automated Activation Crack v3.0.exe
3. Prekeni Space ose ndonje tast ne tastier
4. Restart PC!!
5. Shkoni Computer - Properties dhe ju aty ju del Windows Genuine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Si ta liqencojm WiINDOWSIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Berllogu dhe vjetersirat :: Temat e vjetra-
Kėrce tek: