www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Matematikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Matematikė Empty
MesazhTitulli: Matematikė   Matematikė EmptyTue Apr 01, 2008 10:51 pm

Kėtu mundem tė diskutojm tė gjith pėr detyre ne Matematik qė keni detyre shtepie dhe qe nuk i kuptoni


Edituar pėr herė tė fundit nga daki10 nė Tue Apr 08, 2008 6:29 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Matematikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Diskutime te ndryshme :: Mėsimet-
Kėrce tek: