www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Licencoje Windowsin

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Licencoje Windowsin Empty
MesazhTitulli: Licencoje Windowsin   Licencoje Windowsin EmptyTue Apr 08, 2008 3:00 pm

keni pas ndonje rast kur keni instaluar uptade-at pas insatlimt ju eshte paraqitur windows geniuni dhe ka shkaktuar shum probleme

atehere per ta eliminuar veprojm kshtu
i shkarkojm keto:

http://www.4shared.com/file/39394141/5ca2d868/Licencoje_Windowsin_-_phannolee.html

ose

http://www.4shared.com/file/39394232/88aca14c/Windows_XP_Licence_REG.html

dhe si ta hapni me (winrar) del nje send edhe ti ja bon yes pastaj ok

ose qe te mos ju paraqitet ky problem gjat formatizimit
e shkruani kodin me kete studen key:

BPBDP-CGPVK-MV3D2-2TYB3-6KXJG

besoj qe do tju ndihmoje dhe me kuptuat!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Licencoje Windowsin Empty
MesazhTitulli: Re: Licencoje Windowsin   Licencoje Windowsin EmptyTue Apr 08, 2008 5:10 pm

thnx bro per ket post
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Licencoje Windowsin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Sisteme Operative :: Windows-
Kėrce tek: