www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Prestigio Power Bank 501

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Prestigio Power Bank 501 Empty
MesazhTitulli: Prestigio Power Bank 501   Prestigio Power Bank 501 EmptyTue Apr 08, 2008 7:49 pm

Prestigio Power Bank 501 Power_bank


Sa do qė tė i mbushni aparatet tuaja mobile, shpesh ndodh qė atyre ti harxhohet bateria nė momentin kur ju duhet mė sė shumti. Pėr kėtė zgjidhje ka dhėnė Prestigio Power Bank e cila ka rezervė tė rymės me bateri Litium-jon. Nė deklaratėn e shitjes shkruan se laptopi do tė furnizohet me rrymė pėr plot 4 orė tė tjera, DVD playeri pėr 7 orė, kamera pėr 14 orė, PDA aparati 16 orė kurse mobili pėr 70 orė bisedė.

Aparati Prestigio Power Bank 501 ėshtė bateri eksterne me 8 adaptera pėr shumė aparate tė pėrmendura dhe aparate tjera tė ndryshme. Posedon edhe USB port tė dedikuar special pėr aparatet qė mbushen nė kėtė mėnyrė. Kjo bateri ka kapacitet prej 10.000 mAh/5V. Rryma dalėse ėshtė 5,6,7,8,9,12,14,16 dhe 19. Me tė vjen edhe udhėzuesi i detajuar se si tė pėrdoret pėr modele tė ndryshme. Kushton rreth 130 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prestigio Power Bank 501
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: