www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer Empty
MesazhTitulli: Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer   Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer EmptyTue Apr 08, 2008 7:54 pm

Njė kinez nxori pulėn nga frigoriferi dy ditė pasi ia kishin dhuruar, dhe u trondit kur pa se ishte e gjallė. “Gan Shugen nga qyteti Chengdu, thotė se pula ishte dhuratė nga njė e afėrm”, raporton gazeta “Chengdu”. Ajo ishte mbėshtjellė nė qese tė trashė plastike me kėmbėt e lidhura, dhe ai kishte menduar se ishte e ngordhur dhe e kishte vendosur nė frigorifer. Por dy ditė mė vonė, kur Gan hapi frigoriferin, u mahnit nga ajo qė pa. “Dėgjova kakarisje tė mbytura dhe kur hapa ēantėn, njė kokė e kuqe doli jashtė”, thotė ai. “Ishte ende e ngrohtė dhe kur hapa qesen, ajo u ngrit nė kėmbė”, shton ai. Gan e mbylli pulėn pėrsėri nė frigorifer pėr 20 minuta tė tjera, kur njė televizion erdhi pėr intervistė, dhe pula ishte ende e gjallė.

valla qka s'ndodh ne Kine hahah

nga daki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer Empty
MesazhTitulli: Re: Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer   Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer EmptyTue Apr 08, 2008 9:41 pm

pul kineze koka kon se kto sendet kineze qendrojn shum hehe hhuahaha nice post Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Kine, pula mbijeton dy ditė nė frigorifer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: