www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Internet Download Manager

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Internet Download Manager Empty
MesazhTitulli: Internet Download Manager   Internet Download Manager EmptyTue Apr 08, 2008 11:13 pm

Ky program sherben per te dowloduar me shpejtesi mjaft te madhe pasi qe
ky mbledh te gjithe rrjetin dhe e shpenzon ate per downloadim
me shum perdoret psh per te instaluar ndonje film apo loje te madhe

Shkarko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Internet Download Manager
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: