www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Windows StartKey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Windows StartKey Empty
MesazhTitulli: Windows StartKey   Windows StartKey EmptyWed Apr 09, 2008 2:08 pm

Windows StartKey News2


Vitin e kaluar Microsoft dhe SanDisk kanė filluar punėn pėr tė zėvendsuar U3 standard diskun. Mė vonė janė publikuar informatat se cfare do tė te punohet, kurse tani ėshtė prezantuare dhe vet projekti. Bėhet fjalė pėr teknikėn StartKey e cila mundėson qė tė gjithė pėrdoruesit e Windows-it nė flash memorie tė marrin tė marrin konfigurimet e veta, cka do tė thotė kudo qė tė jeni, ju do tė keni tė konfiguruar ėindoėsin si tė doni. Flash memoria nuk ėshtė patjetėr tė jetė Flash disk, por mund tė jetė e dhe SD kartelė apo edhe cfardo lloji i njejtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Windows StartKey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Windows live msn 9.0
» WindowS Doctor
» Windows service pack 3
» Ripara fajlat e demtuara ne Windows

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: