www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Transcend T.sonic 840 MP3 player

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Transcend T.sonic 840 MP3 player Empty
MesazhTitulli: Transcend T.sonic 840 MP3 player   Transcend T.sonic 840 MP3 player EmptyWed Apr 09, 2008 2:09 pm

Transcend T.sonic 840 MP3 player T_sonic840_8GB

Kompania Transcend ka prezantuar modelin e saj tė ri T.Sonic 840 player, me kapacitet prej 8 GB. Ky MP3 palyer tani ka edhe njė shtėpizė tė re tė kuqe e cila tani ka njė elegancė dhe funksionalitet.

Transcend T.sonic 840 MP3 player Transcend_8GB_MP3

Posedon full Color TFT LCD ekran me madhėsi prej 1.8 inch e cila mundėson shikimin e fotografive, video klipeve si dhe dėgjim tė muzikės kur jeni nė lėvizje. Pėrkrahė kėto formate: JPG, BMP, MTV, MP3, WMA, DRM10 dhe WAV. Pėrveē kapacitetit prej 8 GB, posedon edhe prej 2 GB dhe 4 GB.

nga daki : psss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Transcend T.sonic 840 MP3 player
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: