www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC Empty
MesazhTitulli: Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC   Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC EmptyWed Apr 09, 2008 2:40 pm

Vendosa qe te beje nje tuto te shkurter se si te gjejm driverat e PC
se pari him ne kete faqe
www.driveragent.com

1)downloadojm plugin e ti duke klikuar me poshte:

Shkarko ktu


dhe ne fund shkojm ktu per ta skanuar pc per drivera :
http://driveragent.com/scan_step2.php?

ja nje screenshot :

Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC Mwwgw2


dhe me kaq perdundon tuto
te mos harrojm kjo sherben vetem per ti gjetur cilet drivera te mungojn
pastaj ju kur e shihni cilet e keni temen aty ne forum per te kerkuar drivera...

by daki Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: