www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te lypim nje serial number ne google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Si te lypim nje serial number ne google Empty
MesazhTitulli: Si te lypim nje serial number ne google   Si te lypim nje serial number ne google EmptyThu Apr 03, 2008 2:05 pm

Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crack:

1) Shko ne www.google.com
2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

ose C6J3
ose GTQ62
ose FP876
ose D3DX8


kjo ben kerkim nga google dhe gjen te gjitha ato faqe qe e kan at serial apo keygen

besoj qe kuptuat!!! jocolor Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te lypim nje serial number ne google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Recover My Files v3.9.8.5956 + SERiAL
» Google and Yotube
» Si te qesim apo reklamojm google ne faqen tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: