www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Bone folderin te padukshem(vizualisht)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Bone folderin te padukshem(vizualisht) Empty
MesazhTitulli: Bone folderin te padukshem(vizualisht)   Bone folderin te padukshem(vizualisht) EmptyThu Apr 03, 2008 2:42 pm

Pasi qe e keni formuar nje folder klikoni me tastin e djath.
Hyn ne fund "PROPERTIES" pastaj shkoni ne " Shortcut" pastaj "Change ikon" dhe zgjidhninje qe nuk doket dhe shkoni "ok" dhe ikona nuk doket.
Menyra me e gjet osht nese e selektoni krejt ekranin ose vetem e prekni Refresh dhe F5.

Emrinn e folderit e hekni me alt + 255 edhe behet e tejdukshme pra vizualisht:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bone folderin te padukshem(vizualisht)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: