www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Indiani qe kerkon te thyej rekordin me 100 martesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Indiani qe kerkon te thyej rekordin me 100 martesa Empty
MesazhTitulli: Indiani qe kerkon te thyej rekordin me 100 martesa   Indiani qe kerkon te thyej rekordin me 100 martesa EmptyMon Apr 07, 2008 7:56 pm

Njė indian, i cili ėshtė i famshėm pėr shkak se sapo ka marrė gruan e 90-tė, kėrkon tė martohet 10 herė tė tjera. Udaynath Dakshiniray, 80-vjeēar nga Orali nė Orissa, pohon se ka marrė nėntė oferta martesash nga Evropa. Ai thotė se ka marrė tre propozime nga SHBA-ja dhe Japonia, dy nga Hungaria dhe njė nga Gjermania. I lindur nė njė familje fermerėsh tė pasur, martesa e parė e Udaynath-it pėrfundoi kur ai refuzoi tė largohet nga fshati dhe tė jetojė me gruan nė qytetin fqinj tė Dhenkanal-it. Thuhet se djali i ri u zhgėnjye shumė, duke u betuar se do tė martohet tė paktėn 100 herė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Indiani qe kerkon te thyej rekordin me 100 martesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: