www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Vajza me e trashe ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Vajza me e trashe ne bote Empty
MesazhTitulli: Vajza me e trashe ne bote   Vajza me e trashe ne bote EmptyMon Apr 07, 2008 7:57 pm

Jessica eshte vajza me e shendoshe ne bote, vetem 7 vjec dhe peshon 222 kg. Djeg rreth 10000 kalori ne dite. Bota eshte ndalur per ta shpetuar, per faj te neglizhences se prinderve te saj vogelushja rrezikon te vdese nga momenti ne moment.

shikoni videon:

http://dailymotion.alice.it/video/x3aqav_il-dramma-di-jessica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vajza me e trashe ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: