www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Njeriu shatervan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Njeriu shatervan Empty
MesazhTitulli: Njeriu shatervan   Njeriu shatervan EmptyMon Apr 07, 2008 7:59 pm

Ky djale qe do te shikoni ne kete video quhet Winston dhe ka nje aftesi te rralle: ai arrin te grumbulloje ne stomak nje sasi te madhe uji dhe e nxjerr perseri nga goja, si nje shatervan. Ne video ai pi plot 2 litra uje dhe me pas e nxjerr ate dhe e perdor per te lare dhembet:

shum interesant a:


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njeriu shatervan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: