www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 10 vjetori i MP3 playerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

10 vjetori i MP3 playerit Empty
MesazhTitulli: 10 vjetori i MP3 playerit   10 vjetori i MP3 playerit EmptyTue Apr 08, 2008 2:14 pm

10 vjetori i MP3 playerit Mpmanf10


A e dini se cka ėshtė MPMan F10? Ky ėshtė MP3 playeri i parė qė ėshtė paraqitur dhe i cili walkman dhe Cd playerat i ka dėrguar nė harresė. Kėtė player e ka prodhuar kompania Koreane Saehan Information Center dhe e ka prezantuar nė mars tė vitit 1998 nė CeBit cka do tė thotė se nė muajin qė lam pas, ata kanė festuar 10 vjetorin e saj. MPMan F10 ka pasur 32 MB memori (ka ekzistuar edhe verzioni me 64 MB) dhe ka kushtuar 250 dollarė. Me PC ėshtė lidhur nėpėrmjet portit paralel dhe ka pasur njė ekran tė vogėl LCD pėr tė treguar infot pėr kėngėt e reprodukuara. MP3 playerin e ardhshėm e ka prodhuar kompania RIO PMP300.

Burimi i lajmit nga:
www.presheva.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
10 vjetori i MP3 playerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: