www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te ndrrojm gjuhen e PC-per fillestar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Si te ndrrojm gjuhen e PC-per fillestar Empty
MesazhTitulli: Si te ndrrojm gjuhen e PC-per fillestar   Si te ndrrojm gjuhen e PC-per fillestar EmptyTue Apr 08, 2008 2:18 pm

Per te ndrruar gjuhen e PC psh prej gjuhes gjermane ne gjuhen angleze veprojm kshtu:

Shko Start -> Settings -> Control Panel -> Date, Time, Language and Regional Options kliko aty pastaj ne dritaren qe te hapet kliko tek Add other language pastaj te hapet nje dritare tjeter kliko aty detail pastaj zgjedhe English apo cilen gjuhe e preferon ti dhe kliko Apply OK. pastaj po ashtu ia ndrron edhe aty tek regional language e bon English..

flm per mirkuptim!!!

: mos ta ndin :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te ndrrojm gjuhen e PC-per fillestar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si tja ndrrojm emnin Pc
» Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar
» Si ta perkthejm XP ne gjuhen shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: