www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar Empty
MesazhTitulli: Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar   Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar EmptyThu Apr 10, 2008 1:52 pm

Per te fikur monitorin (ekranin e Kompjuterit) pas njefare kohe te caktuar shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe klikojme Properties
shkojme te ScreeSaver dhe aty zgjedhim ne fund te tabeles POWEr
pasi klikojme na hapet nje tabele
tek TURN OFF MONITOR zgjedhim kohen pas sa min. duam ta fikim monitorin

Tuto per armatera ose fillestar hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar Empty
MesazhTitulli: Re: Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar   Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar EmptyThu Apr 10, 2008 2:15 pm

huahahah ani mir boll me i msu fillestart ehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Si me fik monitorin pas nje kohe te caktuar...per fillestar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te ndrrojm gjuhen e PC-per fillestar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: