www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Teknologjia e cila mundėson edhe WiFi edhe WiMax?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Teknologjia e cila mundėson edhe WiFi edhe WiMax? Empty
MesazhTitulli: Teknologjia e cila mundėson edhe WiFi edhe WiMax?   Teknologjia e cila mundėson edhe WiFi edhe WiMax? EmptyTue Apr 08, 2008 8:00 pm

Teknologjia e cila mundėson edhe WiFi edhe WiMax? Intel-logo

Kompania Intel pasi ka prezantuar teknologjinė mė tė re tė saj, duke shpresuar se kjo teknologji do tė mundėsojė qė nė aparatet mobile tė bėhet kalimi prej WiFi nė WiMax pa u ndaluar servisi. Kjo teknologji ėshtė krijuar si partneritet i kompanisė Intel dhe Nokia si dhe Nokia-Siemens Networks e cila ėshtė themeluar nė vititn 2006. Kjo teknoogji do tė mundėsojė qė aparatet mobile tė kalojnė prej njė rrjeti nė rrjetin tjetėr pa u ndaluar servisitek personat qė lėvizin nėpėr qytet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Teknologjia e cila mundėson edhe WiFi edhe WiMax?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila fjal lidhet me qeta dy nfoto?
» Pa yuotube edhe ne Indonezi
» Kqyreni njeri edhe qeni qysh perngjan uhauah
» Kqyri artistet e njohur qysh jane kur jon te lyme edhe te pa

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: