www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Nje send shum interesant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Nje send shum interesant Empty
MesazhTitulli: Nje send shum interesant   Nje send shum interesant EmptyWed Apr 09, 2008 3:40 pm

Beni copy kete script me posht edhe postone ne IE tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo .....


Kodi:

javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6)

provojeni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje send shum interesant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» nje trik interesant per msn
» Nje trik interesant me paintball
» Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad
» Mos Me Te Dal Mo Dont Send Error
» NI send i qart me Jessica Alba

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: