www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad Empty
MesazhTitulli: Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad   Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad EmptyThu Apr 10, 2008 1:34 pm

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje send qe E Ndal Pcn:

1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * Naten e mir
shutdown -s -t 60 -c "Naten e mire"

3.Dhe E Ruajm SiTeDoni.bat :Nese Doni Me Nal kete Mes Me Ju Nal PC-ja Shkojm: Start : Run Dhe E Shkruaj
shutdown -a Edhe E Prekni Ok Edhe Ju Heket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Notepad 4.1
» si te krijojm POP UP me notepad
» Si te krijojm nje ERROR me notepad ?
» Mos Me Te Dal Mo Dont Send Error
» Nje send shum interesant

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: