www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 si te krijojm POP UP me notepad

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

si te krijojm POP UP me notepad Empty
MesazhTitulli: si te krijojm POP UP me notepad   si te krijojm POP UP me notepad EmptyMon Apr 07, 2008 4:42 pm

1.Hapim Notepadin

2.E Shkruajm Kete: MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli" Dhe Nese Doni Ti Beni Dy Messazhe Apo Me Shum E Beni Kshtu: MsgBox "Messazhi Juaj 2" ,20, "Titulli 2" Dhe Nese Doni Ti Beni 3 Ateher E Beni Aty Ku Esht 2 E Beni 3.

3. Dhe E Ruani si te doni.vbs

Shikoni Si Duket:

https://2img.net/r/ihimizer/img213/2356/khgwr3.png
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
si te krijojm POP UP me notepad
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te krijojm nje ERROR me notepad ?
» Si te krijojm nje Dial Up( Ipko net)
» Notepad 4.1
» Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: