www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te krijojm nje ERROR me notepad ?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Si te krijojm nje ERROR me notepad ? Empty
MesazhTitulli: Si te krijojm nje ERROR me notepad ?   Si te krijojm nje ERROR me notepad ? EmptyThu Apr 10, 2008 1:29 pm

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si te Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("Kompjuteri juaj eshte hackuar", 0+16, "Error")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Mund ta hapni ne kompjuterin tuaj (nuk eshte aspak i demshen vetem shfaq nje dritare)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Si te krijojm nje ERROR me notepad ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te krijojm nje ERROR me notepad ?   Si te krijojm nje ERROR me notepad ? EmptyThu Apr 10, 2008 2:20 pm

mu mboni provojeni edhe ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Si te krijojm nje ERROR me notepad ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» si te krijojm POP UP me notepad
» Si te krijojm nje Dial Up( Ipko net)
» Notepad 4.1
» Nje send qe E Ndal Pcn Me Notepad
» Mos Me Te Dal Mo Dont Send Error

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: