www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te kthehet passwordi i administratorit npc ton

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Si te kthehet passwordi i administratorit npc ton Empty
MesazhTitulli: Si te kthehet passwordi i administratorit npc ton   Si te kthehet passwordi i administratorit npc ton EmptyThu Apr 10, 2008 6:26 pm

nese e ke harru pasin e jeni tkyqyr ne administrator ather veprojm si me posht:

Start - Run - cmd
Hapet Command Prompties dhe shenojm (net user administrator /random) dmth pa kllapa...
pasii ta shenojm ate trusim Enter dhe ne tabele do te na shfaqet (Password for administrator is:****** The command completed successfully. )

nese e keni vetem ni account athere shkojm kur te del me jep pasin edhe se din eki haru shtyp 2 her ctrl + alt + del 2 here rend edhe te hapet ni katrore ne katroren e par e shkrun administrator edhe ok edhe u kry puna ka raste qe ste bon sepse vet administratori osht i bom me pas :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Si te kthehet passwordi i administratorit npc ton
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qysh me siguru Faqen e Administratorit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: