www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Qysh me siguru Faqen e Administratorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Qysh me siguru Faqen e Administratorit Empty
MesazhTitulli: Qysh me siguru Faqen e Administratorit   Qysh me siguru Faqen e Administratorit EmptyFri Apr 11, 2008 3:41 pm

Duhet te keni parasysh se faqja duhet te jet php nqs doni qe kjo te funkcionoje.

Hapni faqen php cilen doni ta mbroni edhe ne faqen php duhet te keni ne fillim te kodit kete:

Shtypni tastin Enter dhe pastaj Futeni ket Kod :

$name = "usernami juaj"; // Emri me te cilin identifikohi

$pass = "passwordi"; // Passwordi juaj

// www.ast-crew.info
// Albanian Security Team 1#

$auth = 1;

// www.ast-crew.info

$checkBeforeSending = "yes";


$charset_program = "windows-1251";

// www.ast-crew.info

$charset = "windows-1251";

$version = "2-11-2006";


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


error_reporting(E_ALL);


set_time_limit(0);


if($auth == 1) {
if (!isset($_SERVER['PHP_AUTH_USER']) || $_SERVER['PHP_AUTH_USER']!==$name || $_SERVER['PHP_AUTH_PW']!==$pass)
{
header('WWW-Authenticate: Basic realm="aSt-cReW"');
header('HTTP/1.0 401 Unauthorized');
exit("Hyrja e ndaluar. Ju jeni ndaluar nga sistemi mbrojtes i aSt-cReW");
Edhe e uplodoni kete faqe dhe ju do ta keni duble secured
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Qysh me siguru Faqen e Administratorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te kthehet passwordi i administratorit npc ton
» Si te bllokojm web faqen qe doni pa program
» Si te qesim apo reklamojm google ne faqen tuaj
» Qysh shkrun shqiptari nleter
» qysh me i ndrru fotot automatik ne msn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: