www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar Empty
MesazhTitulli: Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar   Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar EmptyThu Apr 03, 2008 2:15 pm

Shumm leht po edhe shum i mir hehe kshtuu ja pra fillojm ndodh qe kaj here te mos ju punoj tastiera ose ndonje tast i tastieres edhe ju nevoitet menjhere ose urgjente atehere veproo si ne foto edhe te del Tastiera edhe punon me ane te miut okeyy.
Veprojm keshtuu pra si ne foto:

Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar 20tl1dj

dhe pastaj do te hapet kjo:Very Happy

Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar 2h80ie0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» si ta unfreeezum nese dikush ta ka bo freeeze
» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: