www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne  ket Software Empty
MesazhTitulli: Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software   Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne  ket Software EmptyThu Apr 10, 2008 11:36 pm

Nese e kini XP jo Original atehere merrne patjeter ket Software!!!!
Dhe shikone ket Foto ndoshta ju duket e njohur.
Disa Download nuk lejohen prej Microsoft nese eshte Xp jo Original
si pershembell WIndwos Media PLayer 11.
Po me ket Software e kaloni ket dhe per Microsoft e kini Oroginal XP
Software teper i mire eshte ky !
Propozimi im
Shkarkojeni ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» si ta unfreeezum nese dikush ta ka bo freeeze
» Tuto per tastier nese ndonje buton e keni te demtuar
» Hardware & Software

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: