www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Qite emrin tėnd tek ora

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Qite emrin tėnd tek ora Empty
MesazhTitulli: Qite emrin tėnd tek ora   Qite emrin tėnd tek ora EmptyThu Apr 03, 2008 2:39 pm

Si te shenojm emrin ton te oraStart<>Control Panel<>Regional and language Options<>Customize Pastaj Time
Dhe tek Time format shenojm h:mm 'emriJuaj' emrin tuaj me kufizu me keto gjysme thonjezat 'emri juaj'

E nese don mi lon qysh u kon veq e bon qeshtu (h:mm:ss tt)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qite emrin tėnd tek ora
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» qite dikon prej msn
» VW largon emrin Passat, kupeja e re quhet CC

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: