www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
daki10


Numri i postimeve : 127
Registration date : 29/03/2008

Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb Empty
MesazhTitulli: Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb   Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb EmptyThu Apr 10, 2008 1:27 pm

Hapim Windows Movie Maker

2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Bo 20 Megabajt
Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........

Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te bejme Upgrade prej root ose konsole desktopin KDE ne Gnome
» qite dikon prej msn
» Si tja fikim dikujt PC prej msn
» Program per me pastru pc prej file-v te tepert
» program qe i mer filmat automatikisht prej rapidshare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: