www.Ks-team.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Ks-team.co.nr


 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  Postimet e rejaPostimet e reja  

 

 Program per me pastru pc prej file-v te tepert

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
Administrator
Administrator
n0rche


Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

Program per me pastru pc prej file-v te tepert Empty
MesazhTitulli: Program per me pastru pc prej file-v te tepert   Program per me pastru pc prej file-v te tepert EmptyMon Apr 07, 2008 4:03 pm

ky program sherben per ta pastruaj PC tuaj nga filet e teperta dmth qe nuk kane nevoje per PC dhe qe mund te pastrohen siq jane Tempory files,cockies etj...
per ta shkarkuar:

Kliko ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.noori-shala.tk
 
Program per me pastru pc prej file-v te tepert
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» program qe i mer filmat automatikisht prej rapidshare
» qite dikon prej msn
» Si tja fikim dikujt PC prej msn
» Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb
» Si te bejme Upgrade prej root ose konsole desktopin KDE ne Gnome

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Hardware-
Kėrce tek: